Bon Turystyczny - Pałuki

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące Bonu Turystycznego znajdziesz na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/


Cukrownia Żnin
ul. Kl. Janickiego 1, 88-400 Żnin
tel. 530 423 672
e-mail: recepcja@cukrowniaznin.pl


Herbarium Hotel & Spa****
Chomiąża Szlachecka 2, 88-410 Gąsawa
tel. 52 307 70 00
e-mail: recepcja@herbariumhotel.pl


Hotel Martina
ul. Mickiewicza 37, 88-400 Żnin
tel. 52 30 32 425
e-mail: hotel@martina.pl


Pałac Lubostroń
Lubostroń, 89-210 Łabiszyn
tel. 604 513 553
e-mail: hotel@palac-lubostron.pl


Dom Muzealnika
Biskupin 3, 88-410 Gąsawa
tel. 723 299 866
e-mail: dom.muzealnika@biskupin.pl


Zajazd w Biskupinie
Biskupin 6, 88-410 Gąsawa
tel. 506 495 505
e-mail: biskupin33@wp.pl


Stara Kamienica Noclegi
ul. 700-lecia 5, 88-400 Żnin
tel. 602 242 061
e-mail: henryktokarz@interia.pl


Hostel Wenecja
Wenecja, 88-400 Żnin
tel. 662 051 503
e-mail: wenecja@muzeumznin.pl


Miasto Western Silverado City
Bożejewiczki ul. Cerekwicka 8, 88-400 Żnin
tel. 570 790 509
e-mail: silveradocity@wp.pl


Hotel i Restauracja „Pod Jesiotrem”
Zdziersk 1C, 89-210 Łabiszyn
tel. 52 384 44 03, 502 823 376
e-mail: recepcja@hotelpodjesiotrem.pl


Agroturystyka „Nad Jeziorem”
Izdebno 5a, 88-420 Rogowo
tel. 692 397 455
e-mail: nadjeziorem@izdebno.pl


Gospodarstwo Agroturystyczne Agro Wolice
Wolice 32, 88-190 Barcin
tel. 607 289 306
e-mail: teresa.puzio@wp.pl


Gospodarstwo Agroturystyczne AGRODEO
Godawy 32, 88-410 Gąsawa
tel. 603 205 898
e-mail: biuro@agrodeo.pl


Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Żurawiem"
Skarbienice 1, 88-400 Żnin
tel. 52 302 04 66
e-mail: skarbienice@o2.pl


Ośrodek Wypoczynkowy Gród Piasta
Chomiąża Szlachecka, 88-410 Gąsawa
tel. 52 302 54 65
e-mail: recepcja@grodpiasta.pl


Ośrodek Wczasowy "Ostrówce"
Ostrówce 1, 88-410 Gąsawa
tel. 52 560 28 92
e-mail: ostrowce@gmail.com


Ośrodek Wczasowy ROMA
Chomiąża Szlachecka 8, 88-410 Gąsawa
tel. 694 943 672
e-mail: roma75@wp.pl


Ośrodek WIKTOROWO
Wiktorowo 22, 88-410 Gąsawa
tel. 695 943 763
e-mail: wiktorowo@wiktorowo.com


Ośrodek Wypoczynkowy OĆWIEKA
Oćwieka, 88-410 Gąsawa
tel. 501 469 090
e-mail: biuro@biskupin.info.pl


Ośrodek Wypoczynkowy Zatoka Zabłockich
Chomiąża Księża 6A, 88-400 Żnin
tel. 601 540 915
e-mail: kontakt@zatoka-zablockich.pl


Przystań Biskupińska
Biskupin 30, 88-410 Gąsawa
tel. 52 302 50 02
e-mail: biskupin@biskupin.com.pl


Przystań Wenecka
Wenecja 12, 88-400 Żnin
tel. 52 303 11 10
e-mail: rezerwacja@przystanwenecka.pl


Tenis Club Piter Play
ul. Szkolna 25a, 88-400 Żnin
tel. 602 866 640
e-mail: tenis_club_piter_play@vp.pl